Jo vetëm në punë por dhe me pushime, Alketa dhe Valbona nuk ndahen

0
59

Alketa Vejsiu dhe Vlabona Selmllari jo vetëm punojnë bashkë në shumë projekte televizive, por edhe pushojnë nën shoqërinë e njëra-tjetrës. Ato kanë zgjedhur bregdetin në këto ditë të nxehta vere.

Të dyja nuk kanë komplekse dhe bëjnë video pa make up, të cilat më pas bukuroshja Selimllari i ka shpërndarë në instastory.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj