Friday, October 7, 2022

VIDEO/ Panik në bord, rrëzohet avioni me 127 pasagjerë

0
Një avion me 127 vetë në bord rrëshqiti dhe ra në anë, teksa zbriste ne pisten e aeroportit në Bolivi. BBC raporton se avioni Peruvian...

Ky është fisi me tatuazhe që jeton tërësisht i ndarë nga shoqëria moderne

0
Jeta brenda një fisi primitiv që jeton i ndarë tërësisht nga shoqëria civile është përcjellë me anë të një serie fotosh nga Indonezia. Fiset e...

Pagesat e prapambetura; Franca sekuestron avionin me pasagjerë të Ryanair

0
Një nga avionët e kompania më e madhe ajrore evropiane e cmimeve ekonomike Ryanair është bllokuar sot nga autoritetet franceze me të gjithë 149...

“Banorët presin t’i vizitoni për t’ju gatuar”, njihuni me ishullin e ndaluar

0
E besoni apo jo, ka ende vende ku njerëzit nuk dinë asgjë për teknologjinë, ose çfarë ndodh jashtë. Ndonëse kjo tingëllon si diçka e pamundur,...

Personel Sağlık

- mersin eskort - eskişehir eskort