Saturday, May 28, 2022

Zbardhet vendimi i qeverisë/ Hyn në fuqi akti normativ, do kompensohen për çmimet e...

0
Ka hyrë në fuqi akti normativ që i hap rrugën kompensimit të ndërtuesve që kanë një kontratë publike për çmimet e rritura gjatë këtij...

Euro bie në nivelin më i ulët historik, çfarë pritet të ndodhë me finalen...

0
Euro ra sot për herë të parë poshtë kufirit të 120 Lekëve, duke shënuar nivelin më të ulët historik në kursin e këmbimit. Sipas...

Bordi miraton çmimet e reja/ Ulet nafta, ngrihet benzina, ja sa do të shitet...

0
Bordi i Transparencës ka vendosur sot çmimet e reja të karburanteve që do të hyjnë në fuqi në orën 18:00. Nafta do të shitet me...

Leku fiton pikë ndaj të gjithë valutave kryesore, zbardhet çfarë po ndodh me Euron...

0
Leku fitoi pikë në kursin e këmbimit valutor me të gjitha valutat kryesore ditën e mërkurë.Sipas kursit zyrtar të këmbimit të Bankës së Shqipërisë,...

Vendimi i fundit i qeverisë/ Zbardhet harta e re e ujësjellësve, ja çfarë do...

0
Pas miratimit të vendimit për riorganizimin e shoqërive të ujësjellës-kanalizimeve, zbardhet harta që përcakton sesi do jetë shpërndarja e kompanive të reja. Referuar dokumentit të...

Bordi i Transparencë: Ja sa do të jetë çmimi i karburantit në vend

0
Bordi i Transparencës ka caktuar çmimin e ri të karburantit në vend. Këto cmime u vendosën në mbledhjen e djeshme. VENDIMI ✅Çmimi i shitjes me pakicë i...

Ndryshon Akti Normativ për çmimet e ushqimeve

0
Qeveria ka vendosur që t’u dalë garant në kredimarrje të gjitha kompanive të mëdha që importojnë ushqime nga jashtë për të furnizuar tregun vendas....

“Një nga kontratat më të mira të firmosura”/ Qeveria jep me koncesion Triportin e...

0
Qeveria ka vendosur që të japë me koncesion Triportin e Vlorës.  Lajmin e bëri të ditur ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë Belinda Balluku. ‘Miratimi i...

Ndryshon sërish çmimi i karburanteve, sa do të shiten nga sot

0
Bordi i Transparencës i mbledhur në datë 10 Maj 2022 vendosi çmimet e reja të shitjes së karburanteve me pakicë dhe shumicë për tregun...

“Fluturon” çmimi i qershive në Tiranë, shokohet qytetari dhe nuk iu beson syve kur...

0
Çmimet në vendin tonë nuk njohin limite, pak ditë më parë më datën 7 maj, qershia shitej me 800 lekë kilogrami, ndërsa sot, tre...

Personel Sağlık

- mersin eskort - eskişehir eskort