Wednesday, October 20, 2021

“E vërteta për Evi Kokalarin”/ Rrëfimi i Geri Kokalarit për ‘trampisten’ e Berishës: Babai...

0
Aktivisti i njohur Geri Kokalari, në një intervistë për gazetën Dita, flet për shfaqjen në Tiranë të “shpëtimtares” së Berishës, Evi Kokalari, e cila...

“Trapi i vjetër”/ Frrok Çupi nuk iu lë gjë pa nxjerrë Ilir Metës e...

0
Analisti Frrok Çupi përmes një analize të hollë nxjerr tregon sesi Partia Demokratike është përdorur si një ‘trap i vjetër’ për të përmbushur qëllimet...

Kutia e “Pandorës” dhe përfolja e qëllimshme e Fatos Nanos

0
Nga Mero Baze Nëse doni të ilustroni një histori të korrupsionit politik në Shqipëri, tenderi i linjës së interkonjeksionit Shqipëri- Kosovë, i nisur qysh në...

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga avioni”, Frrok Çupi nxjerr...

0
Analisti Frrok Çupi ka komentuar zhvillimet më të fundit politike në vend dhe kërcënimin që po i bën ish-kryeministri Sali Berisha, Lulzim Bashës se...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”/ Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’...

0
Analisti Frrok Çupi ka reaguar për zhdukjen dhe rishfaqjen e mistershme të biznesmenit italian të cilit iu gjet në makinën e djegur një kafkë...

Fatos Klosi: SHBA e do Berishën para drejtësisë, dosja me prova pritet të përfundojë...

0
Ish-kryeministrit Sali Berisha duket se nuk do t’i ndahen telashet. Pasi kryedemokrati Lulzim Basha e përjashtoi nga grupi parlamentar i PD dhe pas shpalljes...

Spartak Ngjela: Lëvizja e Berishës kundër Bashës flluskë sapuni, statuti i PD nuk e...

0
Avokat Spartak Ngjela shprehet i bindur se ish-kryeministri Sali Berisha duket se nuk do ta ketë të lehtë betejën me kryedemokratin Lulzim Basha për...

Ilir Alimehmeti: Të bëhet kujdes me vaksinimin e detyrueshëm,Delta ka ulur efektivitetin e çdo...

0
Doktor Ilir Alimehmeti, në një intervistë për gazetën “SOT”, ka folur mbi situatën e pandemisë së Covid-19 në vendin tonë. Shifrat e ditëve të...

Agjenti i FBI në BKH, Spartak Ngjela: SHBA e vendosur për të goditur të...

0
Teksa amerikanët po shtojnë presionet dhe angazhimet e tyre sa i takon luftës antikorrupsion në Shqipëri, avokat Spartak Ngjelën shprehet i bindur se ky...

Albin, nuk do të ta fali kurrë historia nëse do fusësh përçarjen mes shqiptarësh...

0
Nga Adi Dule-Artist/ I dashur Albin! Unë jam Adi Dule një artist shqiptar që më shumë më ka famë oxhaku në studio,se sa veprat e...

ME TE LEXUARAT

Trondit Baba Vanga/ Parashikim i frikshëm për vitet 2021-2026: Gjaku do derdhet lumë! Europa...

0
Parashikimet e Baba Vangës mbajnë ende peshë botën edhe pse kanë kaluar 23 vite nga vdekja e saj. Ajo ka parashikuar se në vitin 2021,...

Cashbook Finance, kompania e parë shqiptare “fintech” hyn në tregun britanik!

0
Cashbook Finance është një firmë Financimi Faturash dhe Faktoringu e themeluar në përputhje me Autoritetin e Mbikqyrjes Financiare (Financial Counduct Authority) në Mbretërinë e...

Largim nga ABC News? Gazetares i mbyllin emisionin: Arsyet nuk mi tha njeri

0
Juli Xhokaxhi, gazetarja e njohur e ABC News bën të ditur vetë se i kanë mbyllur emisionin e saj "Byro Politike" ndërsa thotë se...

“Universit do t’i vijë fundi.Toka do të digjet në një top zjarri”/ Paralajmerimi i...

0
Stephen Hawking ishte shkencëtari më i famshëm që nga Albert Einstein, dhe kishte kontribute të rëndësishme në botën e fizikës, pasi ai kontribuoi me...

Taulant Muka plas bombën, publikon faktet/ Monika Kryemadhi me doktoraturë plagjiaturë

0
Ish-zëvendës ministri i Arsimit Taulant Muka gjatë një komunikimi live në rrjetet sociale tha se edhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e ka diplomën...

Ponte Morandi, një çarje e thellë e marrë nga një video disa minuta para...

0
Në mesin e videove per urën Morandi e cila disponohet në zyrën e prokurorëve të Gjenovës ka edhe një filmim marre shtatë minuta para...