Friday, May 14, 2021

Akuzohet për vrasjen e Everest Çakës, flet nga arratia i riu që iu iku...

0
Gazetarja e Top Channel, Anila Hoxha ka realizuar një intervistë nëpërmjet rrjeteve sociale me Mirjan Dedjan, 37-vjeçarin, i cili është shoqëruar nga policia e...

Ndalohet hyrja në Greqi/ Kapshtica do jetë e mbyllur deri në këtë datë, në...

0
Kufiri mes Greqisë dhe Shqipërisë do vazhdojë të konsiderohet i mbyllur pasi nuk do të lejohet asnjë lidhje me linja taktike qoftë tokësore apo...

Zbardhen detaje të reja për vrasjen e të riut në Tiranë, miqtë u vonuan...

0
Marius Dema, 28- vjeçari që dyshohet se qëlloi për vdekje shokun e tij Mehmet Qama, pritet të dalë sot para Gjykatës së Tiranës për...

TIA jep njoftimin e rëndësishëm për qytetarët: Lejohen vetëm udhëtarët që…

0
Tirana International Airport njofton se 20 fluturimet e konfirmuara për ditën e Enjte  janë: Pegasus – Tiranë – Stamboll dhe kthim Austrian Airlines – Tiranë –...

“Mos besoni këdo, fajin e ka…”/ Stresi del me deklaratën e papritur, hedh poshtë...

0
Një ngjarje e rëndë tronditi Tiranën pak ditë më parë, pas vrasjes së 27-vjeçarit Mehmet Qema (të njohurit të shumë VIP-ave) në rrugën “5...

Publikohen pamjet dramatike pas ekzekutimit të Everest Çakës

0
Everest Çaka mbeti i vdekur në vend, teksa udhëtonte në makinë me bashkëshorten e tij e cila mbeti e plagosur në dorë, jashtë rrezikut...

Gjithçka për një shuplakë! Vrasja e bujshme në Elbasan, Artan Hoxha tregon si nisi...

0
Gazetari Artan Hoxha ka treguar se zanafilla e konfliktit mes familjes Çaka dhe Mahmuti që deri më sot ka sjellë shtatë viktimë, ka nisur...

Vrasja e Mehmet Qemës që tronditi kryeqytetin, Prokuroria jep vendimin për shokun e ngushtë...

0
Prokuroria e Tiranës ka dhënë vendimin për vrasjen e Mehmet Qemës, ku i ka kërkuar Gjykatës që të caktoj ‘arrest me burg’ për Marjus Demën...

“S’ka Zot”! Incident i rëndë gjatë faljes së Fiter Bajramit, një person hyn në...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm, në Sheshin “Skënderbej”, gjatë faljes së Fiter Bajramit nga besimtarët myslimanë. Një person ka hyrë në...

Koronavirusi, Gjermania miraton rregulloren e re për hyrjet në vend/ Por çfarë u vendos...

0
Qeveria federale gjermane ka miratuar sot një rregullore të re për udhëtimet hyrëse për Evropën. Shqipëria e Kosova përfitojnë. Në bazë të rregullores së re...

ME TE LEXUARAT

Trondit Baba Vanga/ Parashikim i frikshëm për vitet 2021-2026: Gjaku do derdhet lumë! Europa...

0
Parashikimet e Baba Vangës mbajnë ende peshë botën edhe pse kanë kaluar 23 vite nga vdekja e saj. Ajo ka parashikuar se në vitin 2021,...

Cashbook Finance, kompania e parë shqiptare “fintech” hyn në tregun britanik!

0
Cashbook Finance është një firmë Financimi Faturash dhe Faktoringu e themeluar në përputhje me Autoritetin e Mbikqyrjes Financiare (Financial Counduct Authority) në Mbretërinë e...

“Universit do t’i vijë fundi.Toka do të digjet në një top zjarri”/ Paralajmerimi i...

0
Stephen Hawking ishte shkencëtari më i famshëm që nga Albert Einstein, dhe kishte kontribute të rëndësishme në botën e fizikës, pasi ai kontribuoi me...

Largim nga ABC News? Gazetares i mbyllin emisionin: Arsyet nuk mi tha njeri

0
Juli Xhokaxhi, gazetarja e njohur e ABC News bën të ditur vetë se i kanë mbyllur emisionin e saj "Byro Politike" ndërsa thotë se...

Taulant Muka plas bombën, publikon faktet/ Monika Kryemadhi me doktoraturë plagjiaturë

0
Ish-zëvendës ministri i Arsimit Taulant Muka gjatë një komunikimi live në rrjetet sociale tha se edhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e ka diplomën...

Ponte Morandi, një çarje e thellë e marrë nga një video disa minuta para...

0
Në mesin e videove per urën Morandi e cila disponohet në zyrën e prokurorëve të Gjenovës ka edhe një filmim marre shtatë minuta para...