Tuesday, April 20, 2021

Duket e çuditshme, por Gaia ka nisur të këndojë që tani me mami Oltën

0
Olta Boka ndan shpesh momente nga përditshmëria me familjarët e saj, sidomos me të atin, Reshit Boka. Shpesh të dy ata krijojnë duete të...

7 pika presioni që ndihmojnë foshnjën të qetësohen nga dhimbje të ndryshme

0
Shumë nëna e dinë që nëse foshnja juaj nuk është mirë, një masazh i lehtë mund të ndihmojë për t’i qetësuar. Bebet janë veçanërisht...

Këngëtari i njohur shqiptar tregon bakshishin më të lartë të marrë gjatë një koncerti...

0
Këngëtari i njohur kosovar i muzikës popullore ‘Meda’, përmes një interviste të dhënë për emisionin NIN, rrëfeu marrëdhënien me bashkëshorten dhe bakshishin më të...

Klaudia Pepa është një ndër balerinat më të njohura shqiptare së cilës fama i...

0
Artistja tanimë do të provojë një tjetër fushë, atë të aktrimit pasi do të jetë pjesë e një filmi thriller në Itali. Këtë lajm...

Plasin ofendimet! Kushëriri i thotë laje gojën me sapun, Shpëtimi: Ku di të lahesh...

0
Në rubrikën “Shihemi në Gjyq” tek E Diela Shqiptare dy kushërinj Shpëtimi dhe Lulëzimi të cilët së bashku me 6 kushërinj të tjerë janë...

“O Zot”, Arbana Osmani tregon pyetjen që i bëjnë çdo ditë prej vitesh pjesa...

0
Moderatores Arbana Osmani prej vitesh gjithmonë i bëjnë të njëtën pyetje: Kur do të nisë “Big Brother”? Pavarësisht shqetësimeve të shumta, ngjarjeve të mëdha që...

Antonela braktis studion, mbyllet në tualet duke qarë pas emisionit: Ai më quajti k*rvë...

0
Përplasja mes Blerimit dhe Antonelës në puntatën e djeshme të "Përputhen", ka bërë që konkurrentja pas emisionit të dalë duke qarë e ofenduar. "Përputhen demaskime",...

Kandidatja për deputete që aspiron një karrige në sallën e Kuvendit pas 25 Prillit...

0
Ditën e dielë pritet të mbahen zgjedhjet e 25 Prillit dhe Anita Dervishi që është kandidate për deputete synon një karrige në sallën e Kuvendit. Ajo...

Si shkoi histori e tyre pas emisionit! U takua me Saimirin pas përfundimit të...

0
Një prej vajzave të formatit të dashurisë, “Love Story” që luftoi deri në fund për dashurinë e Saimirit ishte Generda e cila është rikthyer...

Quhet supa e Ramazanit/ Kjo është receta e duhur që duhet konsumuar me patjetër,...

0
Kjo supë konsiderohet shumë e mirë të konsumohet gjatë Ramazanit. Supa tradicionale me domate Harira është bërë hit i pakontestueshëm në kuzhinën internacionale. Përbërësit: 2...

ME TE LEXUARAT

Trondit Baba Vanga/ Parashikim i frikshëm për vitet 2021-2026: Gjaku do derdhet lumë! Europa...

0
Parashikimet e Baba Vangës mbajnë ende peshë botën edhe pse kanë kaluar 23 vite nga vdekja e saj. Ajo ka parashikuar se në vitin 2021,...

Cashbook Finance, kompania e parë shqiptare “fintech” hyn në tregun britanik!

0
Cashbook Finance është një firmë Financimi Faturash dhe Faktoringu e themeluar në përputhje me Autoritetin e Mbikqyrjes Financiare (Financial Counduct Authority) në Mbretërinë e...

“Universit do t’i vijë fundi.Toka do të digjet në një top zjarri”/ Paralajmerimi i...

0
Stephen Hawking ishte shkencëtari më i famshëm që nga Albert Einstein, dhe kishte kontribute të rëndësishme në botën e fizikës, pasi ai kontribuoi me...

Largim nga ABC News? Gazetares i mbyllin emisionin: Arsyet nuk mi tha njeri

0
Juli Xhokaxhi, gazetarja e njohur e ABC News bën të ditur vetë se i kanë mbyllur emisionin e saj "Byro Politike" ndërsa thotë se...

Taulant Muka plas bombën, publikon faktet/ Monika Kryemadhi me doktoraturë plagjiaturë

0
Ish-zëvendës ministri i Arsimit Taulant Muka gjatë një komunikimi live në rrjetet sociale tha se edhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e ka diplomën...

Ponte Morandi, një çarje e thellë e marrë nga një video disa minuta para...

0
Në mesin e videove per urën Morandi e cila disponohet në zyrën e prokurorëve të Gjenovës ka edhe një filmim marre shtatë minuta para...