Çështja “Babalja”, Krimet e Rënda mbyllin çështjen dhe marrin vendimin e rëndësishëm

0
397

Prokuroria e Krimeve të Rënda mbyll hetimet për dosjen “Babale”.

Sipas Report Tv, u administruan mbi 15 deklarime, mes tyre edhe politikanë. Dosja do të transferohet te Prokuroria e Tiranës për komptencë.

Hetimet për dosjen që mori emrin ‘Babale’ nisën pas publikimit të audiopërgjimit nga PD.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here