Po i jepte gji foshnjës/ Gratë zihen në aeroplan: Kërkon të joshësh burrin tim, mos e nxirr …

0
430

Reka Nyari nga Nju Jorku akuzohet si ‘hajdute meshkujsh’ vetëm sepse i jep gji në publik foshnjës 2 vjeçe.Nëna e re e ka ushqyer vajzën e saj 34 muajsh tek po ushqente foshnjën në një udhëtim me aeroplan, u përplas me një grua e cila iu kthye duke e kritikuar.Sipas saj, Nyar po mundohej të tërhiqte partnerin e saj me ekspozimin e gjoksit.

39-vjeçarja realizoi një set fotografik për të vërtetuar se një veprim i tillë është po aq normal sa ushqyerja me gji.
“Është shqetësuese se sa gjykues janë njerëzit për femrat dhe sa seksuale shihet ekspozimi i gjoksit. I vetmi njeri që e vuri re ishte ajo grua që ishte ulur përballë nesh me të dashurin në fluturimin nga Nju Jorku për në Budapest“, tha Reka.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here