Këmbimi valutor për ditën e sotme, 26.01.2023

0
86

Monedha e eurozonës shitet sot me 116.7 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 107.9 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 132 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 82 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 115.8 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.82 lekë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here