Mblidhet Komiteti Teknik i Ekspertëve, lë në fuqi masat anti-COVID për 2 javët e ardhshme

  0
  45

  Ditën e sotme Komiteti Teknik i Ekspertëve ka njoftuar masat anti-COVID ka vendosur se masat do të vazhdojnë të jetë të njëjta.

  Do të ngelet në fuqi oraret policore, dhe baret e restorantet do të jenë hapur deri në orën 8, gjithashtu do të vazhdojë që mësimi i universiteteve online.

  PËRGJIGJU

  Shkruani komentin tuaj
  Vendosni emrin tuaj