Zbarkojnë forcat xhenerike në Vlorë/ Panik tek qytetarët, ja sa predha dyshohen se janë të pashpërthyera

0
398

Në Panaja të Vlorës kanë mbërritur forcat xheniere nga Tirana për për bërë çaktivizimin e predhave.

Mësohet se janë dy predha që ndodhen në këtë fshat dhe jo një.  Dyshohet se ato janë të pashpërthyera dhe kanë rrezik për banorët. Pritet që ato të ç’aktivizohen nga forcat xheniere.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here