Prindër për herë të parë/ Princ Harry dhe Meghan Markle prezantojnë foshnjën mbretërore (VIDEO)

0
309

Princi Harry dhe Dukesha Merghan Markle janë shfaqur për herë të parë në publik me djalin e tyre ditën e sotme.

Çifti janë shfaqur së bashku me djalin e sapo lindur, të cilin e kishin mbuluar me rroba të bardha, shkruan BBC.

“Ai është shumë i ëmbël, është vërtet i qetë, ai ka qenë ëndërr””, tha Meghan para kamerave.

Ndërsa ata të dy qeshin, Princi Harry tha: “Nuk e di nga kush e merr këtë.”

Duke folur për ditët e tyre të para si prindër, Meghan tha: “Është magji, është goxha e mahnitshme. Kam dy djemtë më të mirë në botë, kështu që unë jam shumë i lumtur”. “Është e mrekullueshme”, shtoi ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here