Trondit Artan Hoxha: Shpresoj mos të ndodhë si në 21 Janar. Ja çfarë kanë filmuar kamerat

0
564

Protesta e opozitës ka përfunduar. Lidhur me situatën ka reaguar edhe gazetari investigativ Artan Hoxha. Sipas Hoxhës në protestë ka pasur edhe persona të skeduar të cilët janë filmuar nga kamerat.

Hoxha shpreson që serveri i Kryeministrisë të mos fshihet si në 21 Janar.

Artan Hoxha tha:

Drejtuesit e opozitës dolën në skenë kur protestuesit ikën, mes tyre ka pas persona të skeduar dhe ata janë filmuar nga kamerat, nga mediat, nga Garda e Republikës. Unë uroj që serveri i Kryeministrisë të mos fshihet si në 21 Janar. Pashë që u shtuan edhe dy kamera 360-gradëshe në Kryeministri. Unë mbeta i zhgënjyer se gjithë ajo pjesëmarrje, kishte nevojë për një mesazh, atë e dhanë një grup aktiv, i dhunshëm. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here