Kryeministri Rama nxjerr pamjet dhe jep mesazhin e fortë

0
396

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish pas shkatërrimit nga protestuesit të kërpudhës së vendosur tek ambientet e jashtme të Kryeministrisë.

Sipas tij, zgjedhja është e qartë për shqiptarët.

Postimi i Ramës

ZGJEDHJA ESHTE E QARTE: Mund e durim për Shqipërinë që duam apo rrumpallë e rrënim për Shqipërinë që kishim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here