Krerët e opozitës kokë më kokë ndërmarrin vendimin final, Basha vendos: Do takohemi….

  0
  356

  Berisha, Kryemadhi  dhe Basha janë mbledhur kokë më kokë për të marrë vendimin final në lidhje me protestën.  Pas këtij momenti, ka qenë vetë Basha që ka deklaruar se çfarë kanë vendosur liderë politik.  Lideri i PD u shpreh se do të largohen nga sheshi dhe do të  takohen të enjten tjetër prap në shesh, në orën 10 para Parlamentit.

  “Ne jemi më të vendosur se kurrë dhe më të bashkuar për të qëndruar të fortë. Rama duhet të largohet nga pushteti që ka uzurpuar. Sot çdo kush e pa forcën e qytetarëve. Do të largohemi nga sheshi dhe për t’u takuar të enjten tjetër prap në shesh, në orën 10 para Parlamentit.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here