Balla thirrje Bashës: Tërhiq urdhrin që u ke dhënë deputetëve…po turpëron vendin tënd

0
450

Deputeti socialist Taulant Balla shkruan se kryetari i PD-së Lulzim Basha u ka dhënë urdhër deputetëve të vet që të bëjnë rrëmujë në delegacionin e Shqipërisë që po mbahet sot në  Parlamentin Evropian. Sipas tij, Basha po turpëron vendin.

“Lulzim! Tërhiqe urdhërin për rrëmujë qe u ke dhënë deputetëve të tu në delegacionin e Shqipërisë sot në Parlamentin Europian. Mos e turpëro vendin tënd edhe hapur se pas kuintave “me anonime” e bën përditë.Të presim të dy me qetësi vendimet e gjykatës dhe prokurorise”, shkruan Balla në një postim në Twitter.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here