Arrestohet biznesmeni i njohur në Shkodër, disa vite më parë ka qenë zv/president i Vllaznisë

0
29

Mësohet se Policia e Shkodrës ka vënë në pranga mbrëmjen e djeshme biznesmenin I.Isufi. Ai është arrestuar gjatë një kontrolli të befasishëm të bluve të Shkodrës të cilët gjatë kontrollit i kanë gjetur atij një pistolete pa leje.

Ai është ndaluar dhe arrestuar nga uniformat e policisë së Shkodrës dhe është shoqëruar në Policinë e Shkodrës.

I. Isufi, njihet si biznesmen në Shkodër, ndërkohë që disa vite me pare ka qenë edhe zv/president i Vllaznisë.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj