“Qef dhe bukur”/ Kush është gjyshja e ‘çmendur’ shqiptare që po thyen rrjetin, shndërrohet në një yll të ‘Tik Tok’, tregon reagimin e bashkëshortit: Shkallove

0
76

Një gjyshe 57-vjeçare, Burbuqe Elezi është bërë ylli i “TikTok”. Shqiptarja jeton prej 22 vitesh në Florida të SHBA, por nuk i harron kulturën dhe traditat tona.

Ajo shihet në “TikTok” duke kënduar edhe kërcyer këngë e vallë shqiptare. Gjyshja 57-vjeçare rrëfeu në “Ëake Up” në Top Channel se njerëzit e duan shumë në këtë rrjet social dhe mesazhet që merr janë shumë të bukura.

“Njerëzit më falendojnë për buzëqeshjen, pëlqejnë buzëqeshjen time, mënyrën e të veshurit. Mua më pëlqen TikTok, është qejf, është bukur. Pse të mos ketë edhe gra të tjera”, tha 57-vjeçarja.

Gjithashtu, gruaja u shpreh se: “Jeta sociale këtu në SHBA nuk ekziston, nuk ka ato gjëra të bukura që ka Shqipëria”.

Burbuqja tregoi me shaka se i shoqi ishte kundër dhe herë pas herë i thoshte: “Shkallove”.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj