Parashikimi/ Si do të jetë moti këtë të enjte

0
30

Oret e para te dites dhe ne vijim do te sjellin MBIZOTERIMI te kthjellimeve ne pjesen me te madhe te vendit. POR ne ore pasdites pritet shfaqje e lehte e vranesirave ne zonat malore, duke e lene zonen e ulet dhe bregdetare me kthjellime.

Temperaturat e ajrit do te ulen në mëngjes, POR do te rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 15°C deri në 37°C.

Leave a Reply