Grabitësit i hyjnë në shtëpi, dhunojnë dhe e lidhin të moshuarën

0
31

Një 70-vjeçare ka rënë pre e grabitjes gjatë natës në fshatin Kishagji të Pukës.

Nga burime jozyrtare mësohet se e moshuara është dhunuar e më pas është lidhur nga dy persona. Këta të fundit i kanë marrë asaj paratë.

Policia ka mbërritur në vendngjarje ndërsa pritet një njoftim zyrtar.

Leave a Reply