Çfarë po ndodh?/ Gjyqi për Shullazin, tensione e përplasje në Gjykatën e Krimeve të Rënda

0
335

Tensione në procesin gjyqësor ndaj Emiljano Shullazit dhe grupit të tij. Ndërsa po vijonte seanca, Gilmando Dani i ka kërkuar gjyqtares Dollani të tregojë nëse është kërcënuar.

Me gjithë këmbënguljen e tij, Dollani nuk ka dhënë përgjigje dhe i ka kërkuar të ulet. Pas mosbindjes gjykatësja e ka përjashtuar nga seanca.

Katër të pandehurit dhe avokatët kanë lënë seancën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here