Bëri ‘nxehmje’ në mëngjes dhe u rrah te piramida, kush është protestuesi që u dhunua nga militantët e PD

0
349

 Një nga protestuesit që u rrah ditën e sotme nga militantët e Partisë Demokratike tek piramida ishte bashkë me turmën që nga nisja e saj rreth orën 09:00. Ai është fotografuar duke bërë pompa në zonën përpara parlamentit dhe e ka shoqëruar turmën kur ajo u zhvendos përpara piramidës. Gjatë një konfrontimi fizik të ndodhur aty ai është sulmuar nga disa protestues të cilët e kanë qëlluar me grushte dhe shkelma dhe më pas e kanë përzënë nga turma.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here