Elvana Gjata “harron” të fejuarin, jep lajmin e mirë

0
599

Elvana Gjata ka postuar në Instagram datën e publikimit të filmit “Dy gisht mjaltë”. Pas disa datash që janë publikuar e anuluar, më në fund zyrtarisht filmi do të jepet në kinema me 28 Mars.

Elvana dhe aktori Ermal Mamaqi luajnë rolet kryesore në këtë film i cili do të transmetohet në të gjithë kinematë shqiptare.

‘Nga 28 Mars në të gjitha Kinematë në Shqipëri,Kosovë dhe Maqedoni’, shkruan Elvana në një postim në Instagram.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here