Jeni të përzgjedhur nga Lotaria Amerikane, Ambasada e SHBA-së tjetër njoftim të rëndësishëm

0
409

Ambasada e SHBA në Tiranë ka një njoftim për të gjithë të përzgjedhurit e Lotarisë Amerikane.  

 
Ambasada bën me dije se të përzgjedhurit duhet të kontrollojnë buletinin e vizave për të parë se kur duhet të japin intervistën.
 
-Të përzgjedhur të Lotarisë DV2019: kontrolloni buletinin e vizave për të parë se kur çështja juaj do të jetë gati për intervistë, si dhe kontrolloni rregullisht emailin tuaj për një email nga KCC ku kërkohet t’i dërgoni dokumente me email. Lexoni këtu rreth buletinit të vizave: https://go.usa.gov/xEn4B#pyetanen-, thuhet në njoftim.

    LEAVE A REPLY

    Please enter your comment!
    Please enter your name here