Festivali i filmit në Venecia/ Dakota Johnson-it i bie fustani?! Shihni çfarë bën regjisori italian

0
555

Në Venecia po zhvillohet edicioni i 75-të i Festivalit të Filmit. Në tapetin e kuq kanë parakaluar shumë personazhe të njohur për të prezantuar filmat e tyre më të fundit.

Në daljen e djeshme para paparacëve ka rënë në sy gjesti i regjisori italian Luca Guadagnino. Në momentin që po prezantohej filmi “Suspiria” me regji të tij shohim aktoren e njohur Dakota Johnson të fshihet pas tij.

Më pas regjisori mbulon me duar pjesën e sipërme të fustanit të saj. Ç’po ndodhte vallë?! Nuk dihet ende por sipas mediave dhe sic e shihni vetë në foto aktores i kishte rënë fustani dhe Luca Guadagnino po e mbulonte që mos t’i dukej gjoksi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here