Beyonce feston ditëlindjen, mamaja i rezervon një surprizë të bukur

0
623

Beyonce feston ditëlindjen e saj, ku mes shumë urimesh nuk mund të mungonte ai më i rëndësishmi, mamaja e saj e uron të bijën, me një dedikim mjaft të bukur ku bashkangjitur ndodhej edhe fotoja kur ajo ka qenë vetë 4 muajshe.

“Urime ditëlindja për më të mirën, pronaren e zemrës më të bukur e dashur! Të mrekullueshmen gjithashtu! Gjithmonë duke menduar, duke planifikuar e analizuar strategjitë për atë se si ta bësh çdo gjë që e prek, të bukur. Në këtë ditë ti ishe 4 muajshe dhe unë nuk kam mundur të përmbahem nga gëzimi dhe krenaria e dashuria e madhe që kam ndjerë për ty. Unë jam betuar të të dua e të mbaj afër gjithmonë.

Për gjithë jetën time! Ndonjëherë nuk mund ta besoj se nga të gjithë njerëzit e mrekullueshëm në botë, jam përzgjedhur unë të jem nëna jote! Ditët kur ti dhe motra jote keni hyrë në jetën time ishin ditët më të mira të jetës time, padyshim. Është një privilegj që ju kam mbajtur në trupin tim. Shijoje ditëlindjen tënde. Askush nuk e meriton më shumë! Të do shumë nëna jote”, janë fjalët shumë të bukura të Tinës”, shkruan mamaja e Beyonce.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here