Njihet si “gangsterja e Elbasanit”, modelja e njohur shqiptare debat të fortë me fotografin: Merre telefonin tim ti, dhe po gjete një…

0
92

Ish-Miss Universe Trejsi Sejdini, e njohur ndryshe si ‘gangsterja’ e Elbasanit është përplasur ashpër me fotografin Aleks Bilani.

Bilani tha në studion televizive se VIP-a janë vetëm Presidenti i Republikës dhe Kryeministri, të tjerët quhen persona publikë, që ka tjetër kuptim.

Ai shtoi se shumë prej këtyre vajzave që ashtuquhen VIP-a, i blejnë ndjekësit, duke treguar në telefon edhe një aplikacion që kryen këtë funksion.

Pjesë nga debati

“Shiko VIP do të thotë Very Important Person, dhe është Presidenti i Republikës e kryeministri, të tjerët njihen si personazhë publikë. Dhe ky term, është tjetër gjë, jo VIP. Pastaj ja ku është, ky është programi ku blihen ndjekësit,”– tha Bilani.

“Unë nuk e di njëherë…sa ke ti folloersa, unë kam komente,”- tha Trejsi.

Po unë të thashë, amator jam…me 6 muaj punë i shkreti,”- vijoi Bilani.

“E pra po merre telefonin tim ti, dhe po gjete një program këtu…nuk e di ç’të them,”– tha Sejdini.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj