Policia ndalon mjetin luksoz të Mozzik, çfarë po ndodh me reperin

0
54

Reperi i njohur Mozzik është ndaluar nga policia, teksa udhëtonte me makinë me mikun e tij, reperin Grajqa.

Ky moment nuk ka kaluar pa u filmuar nga dëshmitarët në rrugë, ndërsa reperi shihet pranë makinës së tij Mercedes G63 AMG.

Mozzik shfaqet i shqetësuar teksa bisedon në telefon, ndërsa miku i tij shihet të bisedojë me policët që qëndrojnë përpara makinës së reperit.
Ende nuk dihet ç’ka ndodhur dhe cila është arsyeja e ndalimit të djemve, të cilët gjithashtu shfaqen pa maska për t’u mbrojtur dhe për të parandaluar përhapjen e Covid-19.

Mozzik nuk ka bërë ende asnjë reagim në rrjete sociale lidhur me këtë situatë, shkruan gazeta Blic.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj