Pas dështimit në Champions, Milan merr ‘goditjen’ e radhës

0
290

Gennaro Gattuso ka dhënë dorëheqjen si trajner i Milan, pas dështimit në Champions League.

Drejtori Sportiv i klubit, Leonardo, pritet që të ndjekë pas Gatusso-n dhe të largohet, si pjesë e vendimeve të klubit.

Gattuso, i tha “La Repubblica”, sesi do të linte pas paratë që klubi i detyrohet, pasi sipas tij, qëndrimi i tij tek Milan, nuk ishte çështje parash.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here