Ishte duke pirë kafe, si u shpëtoi nënkomisari 3 kuksianëve që tentuan ta rrëmbenin duke qëlluar njërin prej tyre(DETAJE)

0
370

Detaje të reja janë zbardhur  nga ngjarja e rëndë që ka ndodhur ditën e sotme tek Akademia e Sigurisë në Sauk.Burimet bëjnë me dije se autori i plagosjes është nënkomisar Ndue Ndoji. Nënkomisari Ndoji, po pinte një kafe, në momentin kur 3 persona, të dyshuar nga Kukësi, kanë tentuar ta rrëmbejnë.Ai ka marrë armën në momentin kur po e fusnin në makinë, dhe ka plagosur njërin prej tyre. Nuk ka ende të dhëna për arsyet e rrëmbimit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here