200 forca speciale në Mitrovicë, serbët në alarm/ Breshëri plumbash si në luftë, momenti i përplasjes së policisë dhe kriminelëve në veri të Kosovës (Video )

0
382

Punë e vështirë për policinë e Kosovës, mëngjesin e sotëm në operacionin që ka nisur në veri të vendit, me synim arrestimin e një grupi të strukturuar kriminal.

Publikohet një video, nga momenti i të shtënave të policisë me grupin, ku i plagosur mbeti edhe një polic i forcave policore të Kosovës.

Në video dëgjohen të shtënat, ndërkohë që një makinë qëndron e parkuar dhe shihen policët në largësi. Janë rreth 200 policë në këtë aksion.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here