Jennifer Lopez fejohet prapë, merr unazën me çmim marramendës

0
503

Jenifer Lopez dhe partneri i saj Alex Rodrigez janë fejuar. Lajmi u bë i ditur pas postimit të fotos në rrjetet sociale, teksa Alex tregon unazën e mrekullueshme dhe ka pohuar se Jennifer ka thënë “Po’. Lajmi ka bërë që të përflitet në mbarë botën. Por ajo që ka tërhequr më tepër vëmendjen është çmimi i unazës që Lopez mban në dorë tashmë.

Andrw Broën, drejtor i WP Diamonds, vlerëzon se unaza që mori këngëtarja ka shtatë shifra. “Duket se unaza ka një prerje të smeraldit rreth 10 karatë”, tha ai në një deklaratë për media.  Vlera e unazës së saj mendohet të jetë më shumë se 1 milionë dollarë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here