“Berisha nën shoqërinë e trafikantëve të drogës në protestë”/ Habit Balla nxjerr prova konkrete

0
363

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka postuar një foto, ku shihet sipas tij ish-kryeministri, Sali Berisha në shoqërinë e disa personave, të cilët sipas Ballës janë të skeduar nga policitë e vendeve partnere për trafikantë droge.

Postimi i plotë i Taulant Ballës në Instagram:

Sali Berisha paske përfunduar të të shoqërojnë persona të skeduar nga policitë e vendeve partnere për trafikante droge. Mjaft dhe urdhëra për dhunë! Nuk ndalet Drejtësia e Re as nga ti, as nga Luli, as nga Mona e as nga punonjësit e Xhelal Mziut!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here