Zbulohen dy operacionet që paralajmëroi Xhafaj

0
451

Gjatë ditëve në vijim ju këshilloj të rrini afër me Bidën dhe Gentin se do keni lajme interesante”, ishte paralajmërimi i Xhafajt duke iu referuar dy zëdhënësve të Ministrisë së Brendshme dhe Policisë së Shtetit.

Mësohet se bëhet fjalë për 2 operacione të task forcës e forca e ligjit, bën me dije BW.

Një prej operacioneve në fushën e narkotikëve është duke u zhvilluar. Ekzekutim i masave të arrestit po bëhet paralelisht në Gjermani dhe Shqipëri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here