“Bastet nuk i shpëton, as paraja e krimit të organizuar”, Rama nxjerr foton e Berishës në kazino

0
380

Kryeministri Edi Rama nuk i është shmangur sërish debateve për çështjen e këtyre ditëve, siç është mbyllja e lojërave të fatit.

Përmes një postimi në ‘Intagram’ Rama nënvizoi faktin se bastet nuk u shpëton dot as dëshpërimi dhe as paraja e krimit.

“Nga kazinotë elektronike tek shpifjet elektronike–Por bastet nuk i shpëton dot më as dëshpërimi i lojtarëve të fatit, as paraja e krimit të organizuar që financon industrinë e baltës kundër mbylljes së tyre dhe as hungërrimat e derrave apo pickimet e mushkonjave të kënetës mediatike–”, thuhet në postimin e Ramës, ndërsa ka publikuar edhe një foto të vjetër të ish-kryeministrit Sali Berisha teksa pozon i buzëqeshur pranë makinetave të lojërave të fatit.

Nga kazinotë elektronike tek shpifjet elektronike👎Por bastet nuk i shpëton dot më as dëshpërimi i lojtarëve të fatit, as paraja e krimit të organizuar që financon industrinë e baltës kundër mbylljes së tyre dhe as hungërrimat e derrave apo pickimet e mushkonjave të kënetës mediatike👊

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here