Del videoja e arrestimit të Stresit, i shtrirë nudo në krevat me të dashurën, kokaina e shtruar mbi tavolinë

0
471

Del momenti i arrestimit të reperit të njohur Arkimed Lushaj i njohur si Stresi. I shtrirë në krevat, përmbys, gati nudo policët i vënë prangat Stresit që është kapur totalisht në befasi nga operacioni i policisë në një dhomë hoteli në Linzë.

Stresi u arrestua si pjesë e një grupi kriminal të trafikut të drogës dhe krimeve kundër personit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here