Del fotoja/ Kush është Fabiol Gaxha, i mbetur i vrarë nga përplasja me armë në ish-Bllok?

0
1038

Fabiol Gaxha, 26 vjeç, është personi që ka mbetur i vrarë pas përplasjes me armë në një prej lokaleve në zonën e ish-Bllokut në kryeqytet. Mbrëmjen e djeshme u raportua se viktima ishte Rigers Gaxha, vëllai i viktimës, për shkak se në automjetin e tij u gjet pikërisht karta e identitetit të Rigersit.

Raportohet se Fabiol Gaxha ka qenë truprojë e Ervis Martinajt, një prej personave të plagosur në këtë ngjarje që tronditi Tiranën.

Konflikti raportohet të ketë ndodhur për shkak të këngëtares Elvana Gjata, e cila është ngacmuar brenda lokal nga njerëzit e Ervis Martinajt. Këngëtarja Elvana Gjata është shoqëruar në komisariat ku është marrë në pyetje dhe më pas është lënë e lirë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here