FOTO/ Ngjarja në ish-Bllok, ja personazhet e njohur që e frekuentonin lokalin e famshëm

0
1445

Tirana është tronditur që prej mbrëmjes së djeshme, ku pas një sherri për këngëtaren Elvana Gjata, ka mbetur i vrarë Fabiol Gaxha si edhe janë plagosur Ervis Martinaj dhe Laert Hato.Lokali Monopol ku ndodhi vrasja, ishte i frekuentuar rregullisht nga personazhe të njohur të showbizz-it shqiptar, por edhe politikanë e biznesmenë të njohur. Burime për Shqiptarja.com bëjnë me dije se ngjarja ndodhi në pjesën e VIP zonën e këtij lokali, ku qendronin personazhet më të njohur të botës mediatike në Shqipëri.

Siç shihet edhe në foto, lokali frekuentohej rregullisht nga këngëtarja Ingrid Gjoni, Dj Sardi, moderatorja Floriana Garo dhe të tjerë të njohur.

VIP-at shqiptarë në lokalin ku ndodhi vrasja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here