Tuesday, October 26, 2021

Horoskopi për ditën e sotme, 24 tetor 2021

0
Dashi Forca juaj qëndron në rezervat tuaja të brendshme. Çfarëdo që të ndjeni zemërim, trishtim, keqardhje apo frikë, ju mund t’i përdorni këto ndjenja në...

Horoskopi për ditën e sotme, 23 tetor 2021

0
DashiNëse jeni duke punuar, të tjerët do të gjejnë mënyra për t’ju shpërqendruar dhe nuk do të jetë e lehtë të qëndroni të fokusuar....

Horoskopi për ditën e sotme, 22 tetor 2021

0
Dashi Të qenit iniciatorë dhe entuziastë do të sjellë rezultate të favorshme dhe do të lehtësojë tensionet në familje. Marrëdhënia juaj në çift do të...

Horoskopi për ditën e sotme, 20 tetor 2021

0
DashiNë fillim të ditës mund të merrni një lajm të keq, i cili mund t’ju prishë gjithë ditën. Prandaj, përpiquni të ruani qetësinë. Do...

Horoskopi për ditën e sotme, 18 tetor 2021

0
Dashi Çdo gjë që bëni për muajt e ardhshëm do të ketë një avantazh të fortë krijues. Sot fillon një cikël që do të nxjerrë...

Horoskopi për ditën e sotme, 17 tetor 2021

0
DashiNjë mik i vjetër mund t’ju kërkojë ndihmë financiare sot. Nipërit dhe mbesat do të jenë një burim kënaqësie e jashtëzakonshme për gjyshërit e...

Horoskopi për ditën e sotme, 16 tetor 2021

0
DashiSot mund të merreni me shumë punë të minutës së fundit. Ju mund të thirreni për të gjykuar një mosmarrëveshje midis kolegëve, të afërmve...

Horoskopi për ditën e sotme, 14 tetor 2021

0
DashiKjo mund të jetë një nga ato ditë në të cilën nuk ju pëlqen të bëni asgjë dhe nuk mund ta detyroni veten. Mos...

Horoskopi për ditën e sotme, 13 tetor 2021

0
DashiAnëtarët e familjes mund të kenë shumë gjëra në mendje sot dhe t’ju kërkojnë më shumë ndihmë sesa jeni gati për të dhënë. Sigurohuni...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 tetor 2021

0
DashiDita në vazhdim nuk parashikon diçka të mirë për romancën. Në fakt, ju mund ta gjeni të dashurin tuaj në një humor shumë josportiv....

ME TE LEXUARAT

Trondit Baba Vanga/ Parashikim i frikshëm për vitet 2021-2026: Gjaku do derdhet lumë! Europa...

0
Parashikimet e Baba Vangës mbajnë ende peshë botën edhe pse kanë kaluar 23 vite nga vdekja e saj. Ajo ka parashikuar se në vitin 2021,...

Cashbook Finance, kompania e parë shqiptare “fintech” hyn në tregun britanik!

0
Cashbook Finance është një firmë Financimi Faturash dhe Faktoringu e themeluar në përputhje me Autoritetin e Mbikqyrjes Financiare (Financial Counduct Authority) në Mbretërinë e...

Largim nga ABC News? Gazetares i mbyllin emisionin: Arsyet nuk mi tha njeri

0
Juli Xhokaxhi, gazetarja e njohur e ABC News bën të ditur vetë se i kanë mbyllur emisionin e saj "Byro Politike" ndërsa thotë se...

“Universit do t’i vijë fundi.Toka do të digjet në një top zjarri”/ Paralajmerimi i...

0
Stephen Hawking ishte shkencëtari më i famshëm që nga Albert Einstein, dhe kishte kontribute të rëndësishme në botën e fizikës, pasi ai kontribuoi me...

Taulant Muka plas bombën, publikon faktet/ Monika Kryemadhi me doktoraturë plagjiaturë

0
Ish-zëvendës ministri i Arsimit Taulant Muka gjatë një komunikimi live në rrjetet sociale tha se edhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e ka diplomën...

Ponte Morandi, një çarje e thellë e marrë nga një video disa minuta para...

0
Në mesin e videove per urën Morandi e cila disponohet në zyrën e prokurorëve të Gjenovës ka edhe një filmim marre shtatë minuta para...