Horoskopi për ditën e sotme, 21 mars 2020

Dashi Një takim i papritur mund të nxisë fillimin e një faze të re në dashuri. Ju nuk do...

Horoskopi për ditën e sotme, 20 mars 2020

Dashi Dikush në familjen tuaj mund të jetë duke kaluar një ndryshim në jetën e tij. Kjo do ju...

Horoskopi për ditën e sotme, 19 mars 2020

Dashi Mund të ketë shumë emocione që vërtiten rreth jush sot. Mund të duket sikur çdo herë që ecni...

Horoskopi për ditën e sotme, 18 mars 2020

DashiKeni yjet kundër dhe dita do të jetë e mbushur me pasiguri. Do i bëni vetes shumë pyetje në punë dhe në...

Horoskopi për ditën e sotme, 17 mars 2020

DashiSot do të keni kohë mjaftueshëm për të bërë ushtrime fizike, të cilat do të ndikojnë mjaft mirë në shëndetin tuaj. Ka...

Horoskopi për ditën e sotme, 15 mars 2020

DashiEkziston mundësia të ndiheni pa energji. Ndoshta kjo mund të ndodhë, për shkak të presionit punë. Nuk përjashtohet mundësia që sot të...

Horoskopi për ditën e sotme, 14 mars 2020

DashiDo jeni aktiv gjatë ditës së sotme. Gjithashtu do të ndiheni mirë nga ana shëndetësore. Këtë të shtunë do të keni tendencë...

Horoskopi për ditën e sotme, 13 mars 2020

Dashi Nuk parashikohet një ditë e mbarë për nënat shtatzënë. Bëni shumë kujdes nëse mendoni të dilni shëtitje. Një...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 mars 2020

DashiShqetësimi i tepërt mund t’ju shkaktojë ankth. Partneri/partnerja juaj do të tregojë kujdes të veçantë ndaj jush. Do të ketë momente gjatë...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 mars 2020

DashiDo të jetë një ditë e mirë, e mbushur me lumturi. Përdorni idetë tuaja inovative për të bërë më shumë para. Shmangni...

ME TE LEXUARAT

Cashbook Finance, kompania e parë shqiptare “fintech” hyn në tregun britanik!

Cashbook Finance është një firmë Financimi Faturash dhe Faktoringu e themeluar në përputhje me Autoritetin e Mbikqyrjes Financiare (Financial Counduct Authority) në...

Taulant Muka plas bombën, publikon faktet/ Monika Kryemadhi me doktoraturë plagjiaturë

Ish-zëvendës ministri i Arsimit Taulant Muka gjatë një komunikimi live në rrjetet sociale tha se edhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e...

Ponte Morandi, një çarje e thellë e marrë nga një video disa minuta para...

Në mesin e videove per urën Morandi e cila disponohet në zyrën e prokurorëve të Gjenovës ka edhe një filmim marre shtatë minuta para...

Artan Hoxha flet për aftësinë e pazakontë të Klement Balilit

Artan Hoxha, gazetari i njohur investigativ ka intervistuar pak para vendimit për t’u vetëdorëzuar në polici, Klement Balilin. Sipas...

Nga biznesi i hotelerisë tek shpenzimet e luksit, ja kush është i fejuari i...

Elvana Gjata është fejuar me biznesmenin nga Tirana, Ervin Mata që prej dy vitesh. Këngëtarja e njohur ka zyrtarizuar lidhjen e saj dyvjeçare në fshehtësi...

Artan Fuga ndez protestën e studentëve, ja çfarë paralajmëron për në mbrëmje

Akademiku Artan Fuga ka reaguar sërish lidhur me protestën e studentëve, e cila sot shënon ditën e pestë të zhvillimit para Ministrisë së Arsimit.Akademiku...