Horoskopi për ditën e sotme, 10 mars 2020

DashiDo të ndiheni në gjendje të mirë shëndetësore, madje do të keni dëshirë të përfshiheni edhe nëpër aktivitete sportive. Mos bëni shpenzime...

Horoskopi për ditën e sotme, 9 mars 2020

Dashi Një bisedë e shkurtër dhe e ëmbël në fillim të ditës mund t’ju sjellë disa ide interesante. Këto...

Horoskopi për ditën e sotme, 8 mars 2020

DashiPërpiquni të gjeni kohë për t’u qetësuar plotësisht, përndryshe lodhja do t’ju ndikojë edhe në humor. Ata që kanë probleme financiare prej...

Horoskopi për ditën e sotme, 7 mars 2020

DashiPërzierja e financave me miqësinë është rrallë një ide e mirë, dhe kjo është më e theksuar sot! Një prej njerëzve tuaj...

Horoskopi për ditën e sotme, 6 mars 2020

DashiKëtë mëngjes, ajo që duket si një bisedë e pafajshme për ju mund të ketë një konotacion krejtësisht të ndryshëm për një...

Horoskopi për ditën e sotme, 5 mars 2020

DashiProblemet që mund të shfaqen do të jenë të lehta për t’u identifikuar dhe të thjeshta për t’u zgjidhur. Dëgjoni instinktin tuaj...

Horoskopi për ditën e sotme, 4 mars 2020

Dashi Do të keni një ditë plot aktivitet sot. Sigurohuni që të keni një mëngjes pozitiv dhe të shëndetshëm...

Horoskopi për ditën e sotme, 3 mars 2020

DashiDuhet ta mbani nën kontroll ambicien tuaj. Nuk ka kuptim të merrni më shumë projekte nëse nuk keni energji për t’i çuar...

Horoskopi për ditën e sotme, 2 mars 2020

FILLIMISHQIPËRIA-KULTURË-EKONOMI-KRONIKË-POLITIKË-SOCIALEKOSOVARAJONI-GREQI-MAQEDONI-SERBISPORT-BOTA-SHQIPËRIBOTAKULTURË-ART-LIBRA-FILMA-MUZIKËMETROPOL-KURIOZITETE-LIFE-STYLE-PERSONAZHE-SHOW-BIZZANALIZATEKNOLOGJI-AUTO-MOTO-PC-MOBILE-SHKENCE Fillimi>Horoskopi Horoskopi për ditën e sotme, 2...

Horoskopi për ditën e sotme, 1 mars 2020

Dashi Karma e mirë do të vijë patjetër në rrugën tuaj dhe ju mund të prisni disa dhurata shpërblyese....

ME TE LEXUARAT

Cashbook Finance, kompania e parë shqiptare “fintech” hyn në tregun britanik!

Cashbook Finance është një firmë Financimi Faturash dhe Faktoringu e themeluar në përputhje me Autoritetin e Mbikqyrjes Financiare (Financial Counduct Authority) në...

Taulant Muka plas bombën, publikon faktet/ Monika Kryemadhi me doktoraturë plagjiaturë

Ish-zëvendës ministri i Arsimit Taulant Muka gjatë një komunikimi live në rrjetet sociale tha se edhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e...

Ponte Morandi, një çarje e thellë e marrë nga një video disa minuta para...

Në mesin e videove per urën Morandi e cila disponohet në zyrën e prokurorëve të Gjenovës ka edhe një filmim marre shtatë minuta para...

Artan Hoxha flet për aftësinë e pazakontë të Klement Balilit

Artan Hoxha, gazetari i njohur investigativ ka intervistuar pak para vendimit për t’u vetëdorëzuar në polici, Klement Balilin. Sipas...

Nga biznesi i hotelerisë tek shpenzimet e luksit, ja kush është i fejuari i...

Elvana Gjata është fejuar me biznesmenin nga Tirana, Ervin Mata që prej dy vitesh. Këngëtarja e njohur ka zyrtarizuar lidhjen e saj dyvjeçare në fshehtësi...

Artan Fuga ndez protestën e studentëve, ja çfarë paralajmëron për në mbrëmje

Akademiku Artan Fuga ka reaguar sërish lidhur me protestën e studentëve, e cila sot shënon ditën e pestë të zhvillimit para Ministrisë së Arsimit.Akademiku...