Trafik kilometrik në autostradën e re Thumanë-Kashar, ja shkaku

0
40

Trafik i rënduar raportohet në autostradën e re Thumanë-Kashar.

Radha e mjeteve arrin në 10 kilometra dhe fillon nga dalja e autostradës në afërsi të Rinasit deri në fshatin Larushk.

Shkak mendohet të jetë aplikimi i pagesës së kësaj autostrade. Sportelet nuk janë në gjendje të përballojnë fluksin e mjeteve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here