Kryetari i Vushtrrisë ia merr valles me profesorin që u bullizua (VIDEO)

0
137

Kryetari i Vushtrrisë, Ferit Idrizi, e ka mbështetur edhe publikisht profesorin e Biologjisë, Lulzim Pacin. në Në një lidhje direkte për emisionin Gjesi  në T7, kryetari Idrizi ia ka marrë këngës, duke e ftuar kështu për të vallëzuar edhe bashkëqytetarin e tij, profesorin Lulzim Paci.

Idrizi dhe Paci, së bashku ia kanë hedhur valles në objektin e Komunës së Vushtrrisë. Gjatë kësaj interviste të realizuar nga gazetarja Egzona Shahini, Idrizi ka treguar për dashurinë që ka ndaj artit e muzikës.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj