Frrok Çupi ka një mesazh të drejtpërdrejtë për presidentin: A të kujtohet i dashur zoti Ilir kur kemi pirë disa herë kafe bashkë, ne kemi ndarë…

0
175

Analisti Frrok Çupi i ftuar në emisionin Top Talk i është drejtuar publikisht me një mesazh presidentit Ilir Meta.

“I dashur zoti Ilir të kujtohet që kemi pirë disa herë kafe bashkë dhe nuk mi ke hapur këto tema sepse e ke ditur që janë të ditura, e dyta si mund ti bësh një pyetje nëse janë apo jo vërteta një dëshmitari dhe jo një dëshmitari dosido, që ka kaluar aty rrugës. Në kemi ndarë së bashku mendime, plane, këto janë gjërat që kanë ndodhur në Shqipëri, ku edhe Iliri është dëshmitar për pjesën e vetë”, tha Çupi.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj