Çfarë po ndodh mes tyre? E mohuan lidhjen, Bora Zemani kapet ‘mat’ me ish-konkurrentin e ‘Përputhen’ (FOTO)

0
39

Moderatorja Bora Zemani dhe ish-konkurrenti i “Përputhen, Atdhe Xharavina janë përfolur prej kohësh për një lidhje dashurie, të cilën vetë dyshja e kanë mohuar.

Pak ditë më parë, i ftuar në “Shqipëria Live”, Atdheu tha se mes tyre nuk ka asgjë, përpos respektit. Ndërsa Bora tregoi se është beqare gjatë një bisede virtuale me ndjekësit.

Mirëpo, pavarësisht deklaratave të tyre, aludimet nuk janë shuar ende, madje janë shtuar. Kjo pasi “Kryefjala” ka siguruar një foto ku dyshja shfaqen në shoqërinë e njëri-tjetrit duke konsumuar cigare.

Çfarë po ndodh mes tyre? E mohuan lidhjen, Bora Zemani kapet

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj