“Pipero është një shërbëtor i vockël”/ Shpërthen Alfred Cako ndaj dy mjekëve të njohur dhe zbulon qëllimet e tyre të fshehta: Ky është doktor leshi!

0
23

Konspiracionisti Alfred Cako  shpërtheu keq mbrëmjen e djeshme ndaj mjekëve Pëllumb Pipero dhe Kita Sallabanda, pasi këta janë pro vaksinimit të qytetarëve.

Cako e quajti Piperon një shërbëtor të vockël, i cili i merr urdhrat me e-mail nga kryeministri Edi Rama.

“Doktori është një shërbëtor i vockël, nuk ia vlen të merrem fare, sepse punon me e-maile, padroni i tij është Edi Rama”, tha Cako në Opinion.

Më të rënda kanë qenë akuzat për mjekun Sallabanda, pasi Cako e ka cilësuar si një doktor “leshi”, i cili do të vrasë rininë dhe shqiptarët.

“Ky është një doktor leshi, po ta them unë. Një doktor që thotë “të vaksinohen njerëzit me detyrim” është doktor leshi, është diktator. Tani po të them, duan të vrasin rininë. Nuk mund ta lejojmë ne të vrasin rininë, bashkë me diktaturën botërore të vrasin shqiptarët. Edhe do ta kuptoni këtë në muajin shkurt dhe mars. Ata po thonë “çdo gjë do përmirësohet”, por ja ku jemi bashkë, çdo gjë do përkeqësohet. Do të ketë më shumë të vdekur nga vaksinat. Edhe ruajuni të pavaksinuar nga të vaksinuarit, sepse siç thotë doktor Coleman, “të gjithë të vaksinuarit janë një bombë për të pavaksinuarit”, u shpreh Alfred Cako.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj