Monedha e huaj pëson rënie, mësoni me sa lek shkëmbehet sot euro, dollari dhe paundi britanik

0
29

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit, Euros dhe  Frangës Zvicerane, ndërkohë Paundi Britanik ka shënuar rritje të lehtë.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                Blihet 102.5                                    Shitet 103.3

Euro:                                    Blihet 121.4                                    Shitet 122

Paundi Britanik :                  Blihet 140.7                                   Shitet 141.8

Franga Zviceriane:              Blihet 111                                      Shitet 112

Monedha e huaj pëson rënie, mësoni me sa lek shkëmbehet sot

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj