Vritet në mes të rrugës e dashura sekrete e deputetit/Ky është veprimi që bëri autori për të tërhequr vëmendjen nga krismat e armës

0
74

Një krim i rëndë raportohet nga Rusia, ku një balerinë është qëlluar për vdekje në një rrugë në Moskë, pasi dyshohet se kishte lidhje me një burrë që raportohet se është politikan.

Natalia Pronina, 30 vjeçe  u qëllua nga një vrasës i maskuar, i cili e ekzekutoi me pistoletë nga një distancë e afërt.

Ajo u vra kur po kthehej në shtëpi pas provave dhe thuhet se agresori hodhi një granatë më parë, në mënyrë që të largonte vëmendjen nga të shtënat.

Panik në Moskë/ Vritet në mes të rrugës e dashura
Panik në Moskë/ Vritet në mes të rrugës e dashura

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj