Merr flake mjeti ne lëvizje dyshohet nje shkëndije elektrike

0
12

Një mjet në lëvizje ka marrë flakë në rrugën ”Jordan Misja” në Tiranë.

Policia e Tiranës informon se ngjarja ka ndodhur në orën 17:40 dhe dyshohet se mjeti ka marrë flakë prej një shkëndije elektrike.

Mjeti drejtohej nga një 27-vjeçar me inicialet M.H, dhe ka vetëm dëme materiale, jo pasoja në njerëz.

NJOFTIMI NGA POLICIA
Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 15.11.2020, rreth orës 17:40, në rrugën “Jordan Misja”, dyshohet si pasojë e një shkëndije elektrike ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues M.H., 27 vjeç, ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj