Skenari i ri i opozitës, Basha dhe aleatët bëjnë lëvizjen e rëndësishme që në mëngjes

0
294

Kreu i Partisë Demorkatike, Lulzim Basha do të zhvillojë një takim me aleatët e tij sot në orën 10:30 në selinë e PD.

Sipas informacioneve mësohet se takimi është thirrur nga Basha dhe do të diskutohet për vijimin e aksionit opozitar.

Ky takim vjen pas deklaratave të Ramës për thirrjen për dialog, dhe refuzimit të Bashës dje gjatë takimit Në Durrës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here